لیزر پوینتر سبز
لامپ رقص نور لیزری LED گردان
 • ارسال شده: بيش از 9 سال پیش در ورزش ، تعداد نمايش: 10227

  مربی نام آشنای فوتبال ایران گفت: «شیث و نصرتی باید تنبیه شوند. ما عادت کرده‌ایم که در چنین مواقعی بگوییم لطفا بزرگنمایی نکنید.»


  جام نیوز: حرکت زننده محمد نصرتی و شیث رضایی حالا باعث شده تا اکبر میثاقیان هم نسبت به شادی غیراخلاقی این بازیکنان واکنش نشان دهد. اکبر میثاقیان که یکی از مربیان رسانه‌ای فوتبال ایران محسوب می‌شود در واکنش به شادی غیر ورزشی نصرتی و رضایی گفت: «واقعا متاسفم، موهایم را در فوتبال سفید کرده‌ام اما تا به حال ندیده‌ام که این‌طوری خوشحالی کنند!»
  میثاقیان ادامه داد: «این بازیکنان باید تنبیه شوند. ما عادت کرده‌ایم که در چنین مواقعی بگوییم لطفا بزرگنمایی نکنید. در صورتی که این کار خودش همین اندازه زشت است و من از اینکه فوتبال ما به اینجا رسیده واقعا متاسفم.»
  میثاقیان در ادامه به شوک‌های خودش اشاره و تاکید کرد: «من چند تا شوک ساده به بازیکنانم وارد کردم آن همه حرف و حدیث درست شد. اگر طبق قانونی که با من رفتار کردند بخواهند این بازیکنان را مجازات کنند حتما باید اینها را اعدام کنند!»
  میثاقیان البته از حرف های خود برگشت و با اشاره به فشارهای روانی بازیکنان پرسپولیس گفت: «با همه این حرف‌ها باید بپذیریم که بازیکنان پرسپولیس خیلی تحت فشار بودند. آن قدر تحت فشار قرار گرفتند که مجبور شدند این طوری خوشحالی کنند! کار درستی نبود اما بهتر است این را هم فراموش کنیم و به آنها فرصت بدهیم که خودشان را اصلاح کنند.»